TT Kempen

BK jeugd 2023

Afgelopen weekend vond het Belgisch kampioenschap jeugd 2023 plaats. We proberen telkens om ons zo goed mogelijk voor te bereiden op dit evenement. Vanaf het begin van het seizoen zijn er enkele piekmomenten die we proberen vast te leggen. Het BK is dus één van deze momenten en was dan ook een tornooi om naar uit te kijken.

We kunnen tevreden terugkijken op het weekend met enkele zeer mooie prestaties. Een aantal jaren geleden, als startende trainer op dit niveau, waren medailles op een BK onhaalbaar in de regio. In het eerste jaar waren er zelfs op zaterdag voor de -12 jarigen in Vlaanderen bijna geen medailles. We hebben grote stappen gezet de laatste jaren en plukken daar (soms toch) de vruchten van. Proficiat aan onze spelers, het zijn zij die de stappen zetten en wij die hen ondersteunen. Ondersteunen als club, trainers, ouders, … maar ze doen het toch vooral zelf tijdens heel wat uren in de trainingszaal.

Maar het kan nog beter! Altijd…ondertussen zijn we reeds gestart met alle voorbereidingen voor het volgende seizoen.

De resultaten in enkel:
(we geven enkel de resultaten weer van de spelers die wekelijks bij ons trainingen volgen – we willen ook proficiat wensen aan alle spelers die regelmatig deelnemen aan stages of af en toe mee komen trainen)

 • Preminiemen meisjes: Temperance Tang (Smash Dolfijn) wint goud – Temperance neemt af en toe deel aan stages en traint 2 uur individueel bij TT Kempen
 • Preminiemen jongens: Joppe Moorkens (TTK Gierle) verlies in 1/8ste finale na een sterke wedstrijd – Joppe traint wekelijks mee in groep en individueel
 • Miniemen jongens: Dag Gevers (TTK Gierle) verlies in 1/16de finale na een zeer nipte wedstrijd tegen een C6 – zeker geen schande als E0 – Dag traint 1 uur individueel via TT Kempen
 • Miniemen meisjes: Ella Aelst (TTK Turnhout) wint goud, zeer sterk tornooi van Ella! In de finale knokt ze zich terug in de wedstrijd tegen een sterk spelende Nore Colla. Ella neemt het pro-pakket bij TT Kempen.
 • Cadetten meisjes: Brons voor Kathe De Meyer (TTK Turnhout) Na een thriller tegen vriendin Lessia Lewyckyj in de kwartfinale kon ze niet op tegen het sterke spel van Lotte Nuyttens in de halve. Mooi tornooi voor Kathe! Kathe maakt ook gebruik van het pro-pakket bij TT Kempen.
 • Cadetten meisjes: Inthe Mermans (TTK Gierle) verliest in de kwartfinale Inthe was enkel te kloppen door de Belgische kampioene in de kwartfinale! Ze speelde een meer dan degelijk tornooi. Inthe volgt wekelijks groepstrainingen bij TT Kempen.
 • Cadetten meisjes: Ella Aelst (TTK Turnhout) verliest in 1/8ste finale van een sterke Inthe Mermans
 • Cadetten jongens: Thomas Vertommen (TTC Schulen) verliest in kwartfinale tegen Vitja Lutsenko – Thomas maakt gebruik van het pro-pakket en zet de laatste weken mooie stappen. Vitja was jammer genoeg een maatje te groot voor hem.
 • Junioren meisjes: kwartfinale voor Maithe Belmans (TTK Turnhout) na degelijk tornooi – Maithe traint individueel en in groep mee bij TT Kempen.
 • Junioren meisjes: kwartfinale voor Lauren Boogers (TTK Turnhout) na sterke 1/8ste finale – Lauren krijgt 1 keer per week individuele training via TT Kempen.
 • Junioren jongens: Siebe De Winter verliest in 1/16de finale (TTK Berlaar) – Siebe volgt wekelijks enkele groepstrainingen en groeit stilletjes aan terug naar zijn niveau.
 • Junioren jongens: Seppe Van Beurden (TTK Merksplas) verliest in 1/8ste finale tegen de latere winnaar Tom Closset – Seppe volgt wekelijks individuele en groepstrainingen bij TT Kempen.

Bij de dubbels overlopen we even de medailles van onze spelers:

 • Brons voor Joppe Moorkens (TTK Gierle) en Mats Moerkens (TTC Geelse) bij de jongens preminiemen
 • Zilver voor Temperance Tang (Smash Dolfijn) en Timmermans Elise (Hurricane) bij de meisjes preminiemen
 • Brons voor Bram Beerts (Meerdaal) en Temperance Tang (Smash Dolfijn) bij dubbel gemengd preminiemen
 • Zilver voor Thomas Vertommen (Schulen) en Jamie Eling (Hoeselt) bij de jongens cadetten
 • Brons voor Inthe Mermans (Gierle) en Lotte Leysens (Geelse) bij de meisjes cadetten
 • Brons voor Vitja Lutsenko (Merksplas) en Seppe Van Beurden (Merksplas) bij de jongens junioren
 • Brons voor Lauren Boogers (TTK Turnhout) en Maithe Belmans (TTK Turnhout) bij de meisjes junioren
 • Brons voor Seppe van Beurden (Merksplas) en Lotte Nuyttens (AFP Antwerpen) bij de dubbel gemengd junioren

Laat ons deze resultaten gebruiken om nog nieuwe stappen te zetten! Te bekijken wat de nieuwe doelen kunnen zijn en nog te groeien binnen deze mooie sport. Volgende haltes voor de spelers zijn internationaal tornooi van Linz, top 12 tornooi, NK in Nederland, internationaal tornooi van Praag en wie weet…voor sommigen ook het Europees kampioenschap jeugd.

Interesse om met ons aan de slag te gaan? Wil je groeien in de sport? Tijd en zin om te bekijken waar jou limieten liggen? Geef ons een seintje via info@ttkempen.be!

DEEL DIT BERICHT:

0
  0
  Winkelwagen